У травні цього року стартувала креативна українська проектна платформа PEDcommunity (Perfomance Event Development for Personality Environment Destination).

Основною метою проектної платформи є організація міжнародних проектів для створення позитивного іміджу та популяризації українського продукту у різних галузях на світовій арені. Саме такий формат дасть ширшу можливість для особистого та професійного розвитку українців не тільки в Україні, а у будь-якій країні світу.


Першим проектом успішної співпраці стала  презентація української вишуканої кухні в Об'єднаних Арабських Еміратах. У Дубаї в ресторані  Stars 'n' Bars відбулась звана вечеря "International dinner. Keep calm and live tasty" для українських активістів, еміратських медіа та представників кулінарної світової індустрії три львівських шефи - учасники гастопроекту  13шефів - Вячеслав Совенко, Петро Сподарик та Андрій Климович - здивували еміратських колег та гостей борщем, львівським сирником, голубцями, крученниками за особливими рецептами. Рандольф Гернандес, генеральний директор мережі ресторанів Stars 'n' Bars високо оцінив українську кухню і започаткував перші українські дні в еміратаху своїх ресторанах. Тепер організатори запросили до Львова еміратських шефів для обміну професійним досвідом.

 

Я дуже люблю Україну і вірю, що українці - це нація, яка може якісно повпливати на культурний клімат світу і якісні зміни у ньому. Ми -креативні. Чому б саме нам не зробити щось важливе для цього століття?!
Перший проект символічно відбувся у Дубай, інтернаціональній світовій столиці, щоб одразу заявити про наші наміри.

Христина Педь, організатор і керівник проекту

 

Я підтримав цей проект, бо бачу безмежно віру, запал, відповідальність і свідому готовність творити, а також спільну любов до України та українського продукту. Це був перший крутий проект, і я впевнений що це лише початок. Українці мають чим пишатись і що презентувати світу.

Василь Андрашко, партнер проекту, власник турагенції “Примавера Люкс”

 

This event was momentous and monumental for me as a chef. Collaboration between myself and 3 top chef from Ukraine is something I will treasure. No language barrier exists as long as there is food and cooking involved. I really wish we could continue our collaboration here, there and everywhere in the globe.

Andrew Paderes, Stars 'n' Bars

 

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ