Mega-Mass: cпорт у задоволення 

 

Час, коли спортом займалися або на уроках фізкультури, або “спеціально навчені люди” (себто -  професійні спортсмени), давно минув. Тенденція зміни стилю життя на здоровий, культ досконалості тіла, довголіття як тренд, усвідомлене споживання - ці  фактори зробили фізичну активність не просто популярною, а замалим не обов'язковою для сучасної людини. 

Спорт не має вікового чи соціального цензу - кожен може поставити ціль і досягати її. Мрієте про підтягнуту струнку фігуру? Необхідні сила та енергія? Треба позбутися стресу? Тоді вас - до спортзалу. І дійсно - тренажерні та фітнес зали переживають бум відвідувань. Та далеко не всі аматори спорту знають головний секрет “правильної” спортивної активності. 

І те, яку вагу ви підіймете на штанзі, і на скільки кілограм схуднути залежить від…… ХАРЧУВАННЯ.  

Ми те, що ми їмо. І наші тренування - лише продовження раціону. Тут має значення кожен нюанс: що ми їмо, скільки, коли, яким способом готуємо. Щоб у всьому цьому розібратися, треба витратити чимало часу та зусиль: читати, дивитись відео, аналізувати багато специфічної інформації. Та якщо часу (чи бажання) заморочуватися цими питаннями нема, можна звернутися до професіоналів, котрі підкажуть, що та коли треба вживати, щоб швидше і якісніше досягти своєї мети.

На сайті мережі магазинів спортивного харчування Mega-Mass.ua ви завжди отримаєте повну консультацію і подальший супровід у використанні спортивного харчування. 

Але для початку розберемося, що ж це таке - спортивне харчування, для чого воно та чи є обов’язковою передумовою для досягнення певних результатів. 

Усю нашу їжу можна поділити на три основні складники: білки, жири та вуглеводи. Всі вони разом складають загальну калорійність раціону. 

Припустимо, ви хочете набрати вагу та наростити м’язи. Тоді треба споживати більше калорій, ніж ви витрачаєте за день, і збільшити споживання білка, бо це і є основний будівельний матеріал для м’язів. Якщо ви хочете схуднути, то все з точністю до навпаки: дбаємо про дефіцит калорій, обмежуємо споживання вуглеводів і шкідливих жирів. 

Це тільки каркас - загальні рекомендації залежно від цілі. Всі інші нюанси та деталі - дізнавайтеся сайті mega-mass.ua у відповідному розділі. 

У якийсь момент ви зрозумієте, що керувати всім цим лише шляхом корекції раціону - просто нереально (теоретично - так, практично - … переконайтесь самі). Якраз тут вам знадобиться допомога - добавки. Ось ви відчуваєте,  що трохи не встигаєте з обідом, а пропускати його не можна. У вас є вибір: перекусити фастфудом і отримати купу зайвих калорій з жирів та вуглеводів, чи випити порцію протеїнового коктейлю. 

Не думайте, що спортивні добавки коштують “всі гроші світу”. У порівнянні з бургерами та перекусами нашвидкуруч, вони дешевші. Корисніші, фінансово вигідніші, здоровіші - які ще аргументи потрібні? Зрештою, не лише спортсменам можуть бути корисні спортивні добавки. В асортименті магазину є вітамінно-мінеральні комплекси, риб’ячий жир, засоби для догляду і відновлення опорно-рухового апарату.

Мережа магазинів спортивного харчування Mega-Mass існує вже понад  10 років. Наші точки продажу знаходяться у всіх великих містах західної України: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль. Ми маємо давні партнерські відносини з усіма офіційними представниками відомих американських та європейських брендів, а з деякими працюємо взагалі без посередників, тому завжди можемо гарантувати якість і оригінальність всієї продукції на наших віртуальних та реальних полицях. Є у Mega-Mass і відділ спортивних товарів, та основний акцент - на якісний зручний одяг для спорту:  лосини та легінси, шорти, топи, футболки, майки та рашгарди відомих європейських брендів. (Вайбер) 099 405 35 35

068 041 11 22

093 110 19 01

mega-mass.ua

Адреси магазинів у Львові:

вул. Куліша, 22 (біля ТРЦ “Форум Львів”)

вул. Генерала Чупринки, 14

вул. Городоцька, 42 (біля Цирку)

НАШІ ПАРТНЕРИ