Кожна вечеря проекту 13 Шефів - окрема історія неповторного жанру. Серпневу гастрозустріч можна порівняти хіба що з мюзиклом: арії смаків у супроводі симфонії вражень. 

Гостина тераса Євроготелю на один вечір перетворилася на авансцену, де замість декорацій - панорама передосіннього Львова.. Приймав вечерю шеф кухні Сергій Щокін, який зумів гармонійно поєднати тепло літа та кулінарне натхнення у вишуканих стравах. Віталій Губайдулін, менеджер ресторану та знавець еногастрономії, підкреслив страви цікавими винами. Мабуть, у кожному келиху з вином змішалося небо - так довершено смакували поєднання страв і напоїв.

   
Не одними краєвидами насолоджувалися гості. Насичення естетичне довершило насолоду від гастрошедеврів: карпачо з річної форелі подали на “подушці” з льоду- дуже доречно в спекотний день; у салаті пікантно поєдналися кавун із козячим сиром; ніжна гуска з винним соусом залишала пряний післясмак з нотами осені; м'ясний мікс із хоспера можна порівняти хіба що з оркестром: м'ясо грає першу скрипку, акомпанемент соусів розсмаковується до крещендо задоволення.  А на десерт - літо: теплий персик з морозивом та карамеллю як заключний акорд літньої кантати 13 Шефів.

 

 

Яна Ковальчук

фото: Марта Михайлюк

НАШІ ПАРТНЕРИ