Не секрет, що Львів та його мешканців важко здивувати новими закладами, яких кожного року з’являється щораз більше - із різноманіттям вибору страв, концепцій та кухонь. Втім, часто в центрі Львова не вистачає місць, куди можна завітати з друзями, або тепло відсвяткувати родинну урочистість.  А за місто великою великою компанію поїхати - посидіти на свіжому повітрі та скуштувати м’яса на грилі, не завжди зручно.

Саме для таких компанійських посиденьок по вул. Городоцькій, 243 відкрили перший ресторан кухні балканських народів – “Балканський дворик”. Розташування за межами туристичного центру дозволяє уявити, що ви вже ніби і не у Львові. А десь, скажімо, в Чорногорії чи Молдавії - ближче до природи і смачної кухні.

Куштуючи страви балканської кухні у “Балканському дворику”, можете бути переконані -  ви ніби частувалися у Хорватії, Сербії, Македонії, Румунії, Болгарії, Боснії та Герцеговині, Албанії, Туреччині чи Греції. І це не просто слова - меню ресторану розробляла команда, для якої ця кухня є рідною, на чолі з сербський бренд-шефом із понад тридцятилітнім досвідом роботи у різних куточках Європи. Він навчав у Сербії українського шеф-кухаря, а зараз передає майстерність колективу ресторації безпосередньо в “Балканському дворику”.

 

 

Кухня

Кухня тут і справді унікальна для Львова: сербський суп-чобра з телятиною, рибою та бараниною, соковиті чорногорські м’ясні ковбаски чевабчичі з рубаного фаршу,  мідії у соусі бузара, угорський гуляш з яловичиною, плескавіца з каймаком. На десерт - кнедлі зі слив із малиновим соусом, а настояна на фруктах хмільна ракія нічим не поступається елітним бренді.

                          

Особливістю закладу є страви на грилі та вертелі. Нічого подібного не знайдете в жодному іншому львівському закладі.  На тому вертелі можна засмажити ціле ягня чи порося - аромат від такої ексклюзивної смаженини манить скоріш скуштувати ту балканську екзотику, не покидаючи меж рідного міста.  А ще зверніть увагу на сач - він нагадує чавунний казан із кришкою, та лише трохи, адже приготування страв “під сачем” - давня балканська традиція та ціла наука, яка краще сприймається на смак, ніж на розуміння. А ще у “Балканському дворику” можна скуштувати справжній тар-тар - не соус, але повноцінну страву, якою вона була в оригіналі ще за Османів.

Атмосфера та інтер’єр

“Секрет у тому, що ми створили всі умови для приготування правдивої балканської їжі: окреме місце для сачу, де постійно протягом дня підтримується жар і використовують справжній чавунний посуд, привезений із Сербії. - розповідають керівники закладу. - Нам важливо, щоб  гості почували себе як вдома, тому кухарі готують із домашніх продуктів по-домашньому. Навіть бармен вийде з-за барної стійки, щоб приготувати вам ароматну каву і подарувати усмішку.”

Повністю відчути атмосферу гарячих Балкан допомагає автентична музика -радісна, життєстверджуюча. На території закладу розташовано кілька альтанок різного розміру. А в приміщенні ресторану можна приємно провести час прохолодним вечером або дощової днини.
Для відвідувачів із дітьми на території “Балканського дворика” є невеликий дитячий майданчик.

Раз скуштувавши балканських страв у “Балканському дворику”, ви закохаєтеся у цю кухню - на перший погляд дуже просту,  натуральну і справжню. Ви полюбите гостинність та затишок, елегантно-лофтовий інтер'єр, посмішки барист і сербську харизму шефа, що вкоренилася у рецептах і подачах його авторства.

Зрештою, “Балканський дворик” - це втілена мрія про відпустку на узбережжі одного із семи морів, що омивають півострів. І нехай ця пригода не туристична, а гастрономічна, не позбавляйте себе задоволення пережити її.

м. Львів,
вулиця Городоцька, 243

(067) 6700001

 

НАШІ ПАРТНЕРИ