RIA-LVIV

ЖУРНАЛ МУДРИХ ЛЮДЕЙ

2015-му Львів увійшов до світової Мережі креативних міст – UNESCO Creative Cities Network, отримавши почесний титул «Місто літератури» А на початку 2017 –го у Львові вийшов друком перший ілюстрований літературно-енциклопедичний путівник «Львів — місто натхнення Література»

Читати далі Читати далі

ОНОВЛЕНО 12.01.2017

ОН-ЛАЙН ЖУРНАЛ РІА-ЛЬВІВ

Вистава “Ліворуч від розлуки, на північ від тебе”

25.01.2019

Гостросімейна трагікомедія з одним-єдиним актом! Уявіть собі ситуацію: жінка хоче, чоловік - не дуже. Неправдоподібно? Тоді уточнимо: вони одружені вісім років. Тепер потрібно розібратися з двома сакральними питаннями: хто винен і що робити.

Читати далі

Концерт скрипаля-віртуоза Олександра Божика

25.01.2019

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр емоцій. Світові хіти, авторська музика, класика в сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів органічно поєднаються у неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до “Книги Рекордів України”.

Читати далі

Благодійний родинний вечір "В гостях у Василя та Маланки"

25.01.2019

Ця щорічна зустріч - особлива нагода для галичан у різдвяний час ще раз зібратися великою родиною, аби у щедрості свого серця спільно колядувати, творити атмосферу миру і добра, відновлюючи українські традиції та справжні духовні цінності

Читати далі

XIX  Різдвяний фестиваль “Велика коляда”

25.01.2019

У Львові з 7 до 27 січня довкола фестивалю “Велика коляда” об’єднуються диригенти, композитори, фольклорні колективи, звучать прем’єри. Фестиваль має на меті глибше пізнання та популяризацію різдвяних традицій усіх куточків України.

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ