Анонси

Читайте нас також на:

Вистава “Ліворуч від розлуки, на північ від тебе”

25.01.2019

Гостросімейна трагікомедія з одним-єдиним актом! Уявіть собі ситуацію: жінка хоче, чоловік - не дуже. Неправдоподібно? Тоді уточнимо: вони одружені вісім років. Тепер потрібно розібратися з двома сакральними питаннями: хто винен і що робити.

Читати далі

Концерт скрипаля-віртуоза Олександра Божика

25.01.2019

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр емоцій. Світові хіти, авторська музика, класика в сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів органічно поєднаються у неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до “Книги Рекордів України”.

Читати далі

Благодійний родинний вечір "В гостях у Василя та Маланки"

25.01.2019

Ця щорічна зустріч - особлива нагода для галичан у різдвяний час ще раз зібратися великою родиною, аби у щедрості свого серця спільно колядувати, творити атмосферу миру і добра, відновлюючи українські традиції та справжні духовні цінності

Читати далі

XIX  Різдвяний фестиваль “Велика коляда”

25.01.2019

У Львові з 7 до 27 січня довкола фестивалю “Велика коляда” об’єднуються диригенти, композитори, фольклорні колективи, звучать прем’єри. Фестиваль має на меті глибше пізнання та популяризацію різдвяних традицій усіх куточків України.

Читати далі

Концерт гурту LeonVoci "Вдома на Різдво"

25.01.2019

Вокальний квартет LeonVoci заснований у 2015 р. Музиканти популяризують оперним співом класичну музику на сучасний манер.

Читати далі

У ритмах Латинської Америки

25.01.2019

На вас чекатимуть запальні ритми Латинської Америки. “Родзинкою” концертної програми стане молодий аргентинський диригент італійського Раміро Аріста, який виступав із провідними оркестрами Чилі, Нікарагуа, Домініканської республіки, Молдови та Румунії, а зовсім скоро вперше виступить в Україні з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії!

Читати далі

Від Романа до Івана - Святкові містерії у Палаці мистецтв

25.01.2019

Палац мистецтв запрошує на зимові святкові містерії. Для відвідувачів готують багато цікавого: вертепи, колядки, щедрування і справжній дух львівського Різдва.

Читати далі

Опера-балет “Коли цвіте папороть”

21.05.2018

Це велике театралізоване дійство унікальне у своїй нестандартності, поєднанні жанрів, народних традицій і сучасної хореографії.

Читати далі

Концерт “МоцартMozartМоцарт”

21.05.2018

37 Міжнародний фестиваль “Віртуози”. Виступатимуть світові зірки Ана де ла Веґа, флейта (Австралія), Даніель Рьоен, скрипка (Бельгія), Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” (дригент Сергій Бурко).

Читати далі

НАШІ ПАРТНЕРИ